Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /modules/mod_iNowSlider/mod_iNowSlider.php on line 3
obrazek
Kontrola jakości i naprawy

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług kontroli jakości i naprawy.

obrazek
Kontrola CSL II

Wykonujemy kontrole jakości według procedury CSL II. Control Shipping Level II to usługa polegająca na 100% kontroli jakości wyrobów gotowych. Wykonywana jest w celu wyeliminowania wadliwych dostaw.

obrazek
Montaż i podmontaż, produkcja komponentów

Firma CRS oferuje usługi z zakresu montażu części i podzespołów wykonywane na własnym terenie. Przeniesienie prac montażowych i produkcyjnych to idealne rozwiązanie dla zakładu.

obrazek
Usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji

Proponujemy wsparcie przez naszą firmę poprzez wykonywanie wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych i przygotowawczych wewnątrz Państwa zakładu.

obrazek
Przestawicielstwo techniczne - Product Engineering Service

Firma CRS poza usługami kontroli jakości, zapewnia również kompleksową obsługę dostawcy na terenie zakładu klienta. Zespół przedstawicieli technicznych - rezydentów reprezentuje dostawcę i monitoruje oraz rozwiązuje bieżące problemy jakościowe i logistyczne.

obrazek
Audyty i doskonalenie procesu

Oferujemy usługę wykonania audytu i analizy możliwości doskonalenia procesu jaką możemy wykonać na terenie Państwa zakładu lub w zakładzie dostawcy.

obrazek
Usługi containment - Just in time

Oferujemy wykonanie na terenie naszych magazynów kompleksowej usługi CONTAINMENT – polegającej na kontroli części dostarczonych bezpośrednio przez dostawcę.

obrazek
Inwentaryzacja magazynów

Oferujemy Państwu usługi z zakresu inwentaryzacji stanów magazynowych. Do dyspozycji są magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Na wyposażeniu posiadamy wagi liczące.

obrazek
Outsourcing

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych.

Dlaczego warto wybrać CRS?

 • Naszymi najlepszymi referencjami  jest długoterminowa  współpraca z największymi  koncernami Automotive w Polsce:
  - GMMP od 2000 roku
  - FIAT od 2002 roku
  - VOLKSWAGEN od 2006 roku
  - Delphi od  2001 roku
  - Faurecia od od 2004 roku
  - TRW od 2004 roku
 • Zaufało nam ponadto 20 różnych polskich producentów oraz ponad 1500 dostawców z całego świata.
 • Skupiamy się na utrzymaniu stałej i wieloletniej współpracy z każdym z naszych klientów opierając się na zasadach uczciwości, etyki i partnerstwa. Dążymy do pełnej satysfakcji naszych partnerów biznesowych.
 • Przede wszystkim skutecznie  wykonujemy prace kontroli jakości zapewniając najwyższe standardy. Bezbłędnie realizujemy nawet najtrudniejsze kontrole wyrobów gotowych.
 • Skupiamy się na najważniejszych potrzebach naszych klientów i spełniamy ich oczekiwania:
  - termin
  - atrakcyjna  cena
  - profesjonalność
 • Oferujemy najwyższą wydajność prac  na rynku. Znacznie wyższe tempo pracy  faktycznie realizowane daje nam przewagę nad konkurencją.
 • Kierujemy pracowników odpowiednio przeszkolonych i przygotowanych ze świadomością jakości i odpowiedzialności. Ograniczamy  rotację pracowników ponieważ dbamy o ich rozwój i zdobywanie wiedzy.
 • Z nami współpraca jest bezpieczna. Wszelkie usługi są ubezpieczone na kwotę 1 000 000 PLN polisą firmy PZU. Pracownicy ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Zapewniamy najwyższy poziom jakości prac i udzielamy gwarancji na realizowane usługi.
 • Do dyspozycji mamy zaangażowaną kadrę ponad 1200 pracowników, która stale się rozwija.
 • Pozyskujemy nowych klientów zastępując z powodzeniem  inne konkurencyjne firmy.
 • Świadczymy usługi na najwyższym poziome dzięki profesjonalnemu nadzorowi .
 • Wybieramy najlepszych i doświadczonych pracowników na stanowiska kierownicze.

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu CONTROL & REWORK, kontrola CSL II, montaż i podmontaż komponentów,usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, usługi inżynierskie, kontrola i naprawa części, magazynowanie części do kontroli i po kontroli, transport części do klienta  [...]

Centrala CRS Polska

Control + Rework Service Sp. z o.o.
ul.Portowa 16L, lok.420; 44-102 Gliwice

tel. +48 (0) 32 330 12 50
fax: +48 (0) 32 270 74 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


obrazek

Oddziały CRS

Oddziały

System raportowyPowitanie baner pol

Powitanie zdjęcie pol

Jeżeli poszukujecie Państwo wyjątkowego partnera, który zagwarantuje najwyższy standard jakości to właśnie CRS jest najlepszym wyborem.  [...]

Oferta baner

Oferta zdjęcie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych dla swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [...]

obrazek

agencja zatrudnienia zdjęcie

Dzięki wysokiej jakości usług liczba naszych oddziałów stale rośnie, co z kolei przekłada się na zwiększenie naszych możliwości w zakresie realizacji usług klientów. [...]

Usługi outsourcingowe baner pl

Usługi outsourcingowe zdjęcie pl

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych. [...]


Wszystkie prawa zastrzeżone | CRS Polska Sp. z o.o.  | Mapa strony