Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /modules/mod_iNowSlider/mod_iNowSlider.php on line 3
obrazek
Kontrola jakości i naprawy

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług kontroli jakości i naprawy.

obrazek
Kontrola CSL II

Wykonujemy kontrole jakości według procedury CSL II. Control Shipping Level II to usługa polegająca na 100% kontroli jakości wyrobów gotowych. Wykonywana jest w celu wyeliminowania wadliwych dostaw.

obrazek
Montaż i podmontaż, produkcja komponentów

Firma CRS oferuje usługi z zakresu montażu części i podzespołów wykonywane na własnym terenie. Przeniesienie prac montażowych i produkcyjnych to idealne rozwiązanie dla zakładu.

obrazek
Usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji

Proponujemy wsparcie przez naszą firmę poprzez wykonywanie wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych i przygotowawczych wewnątrz Państwa zakładu.

obrazek
Przestawicielstwo techniczne - Product Engineering Service

Firma CRS poza usługami kontroli jakości, zapewnia również kompleksową obsługę dostawcy na terenie zakładu klienta. Zespół przedstawicieli technicznych - rezydentów reprezentuje dostawcę i monitoruje oraz rozwiązuje bieżące problemy jakościowe i logistyczne.

obrazek
Audyty i doskonalenie procesu

Oferujemy usługę wykonania audytu i analizy możliwości doskonalenia procesu jaką możemy wykonać na terenie Państwa zakładu lub w zakładzie dostawcy.

obrazek
Usługi containment - Just in time

Oferujemy wykonanie na terenie naszych magazynów kompleksowej usługi CONTAINMENT – polegającej na kontroli części dostarczonych bezpośrednio przez dostawcę.

obrazek
Inwentaryzacja magazynów

Oferujemy Państwu usługi z zakresu inwentaryzacji stanów magazynowych. Do dyspozycji są magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Na wyposażeniu posiadamy wagi liczące.

obrazek
Outsourcing

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych.

Kariera w CRS – praca dla kontrolerów jakości

 

Agencja zatrudnieniaMapa oddziałów


ZDOBĄDŹ PIERWSZE DOŚWIADCZENIE W NOWOCZESNEJ FIRMIE

 

KONTROLER/KA JAKOŚCI

 

CRS jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości – naszą specjalnością jest rozwiązywanie zagadnień jakościowych oraz wsparcie produkcji. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

 

Oferujemy pracę polegającą na kontroli jakości produkowanych komponentów oraz czynnościach związanych z pracami produkcyjnymi. Zlecenia wykonywane są w systemie zmianowym na terenie zakładu pracy naszego Klienta. Z każdym zleceniobiorcą zawieramy kilkumiesięczną umowę zlecenie, zapewniamy atrakcyjną stawkę godzinową i comiesięczną wypłatę (opłacamy składki ZUS).

 

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe.

 

Dla wyróżniających się pracowników przewidujemy możliwość awansu.

 

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy zleceniobiorców do pracy w charakterze Kontrolera jakości w miejscowościach:

Bielsko Biała, Błonie, Częstochowa, Gliwice, Grójec, Głogów, Krosno, Polkowice, Poznań, Pruszków, Sosnowiec, Tychy, Wrocław.

 

W naszej ofercie posiadamy również oferty pracy dorywczej / dodatkowej na oddziałach: Gdańsk, Pruszków, Sady (Tarnowo Podgórne), Swarzędz oraz Września.

 

obrazek

  

Centrala - CRS Polska Sp. z o.o.

Portowa 16L, lok. 420
44-102 Gliwice


tel. 32 339 96 48 lub 735 924 008

 

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz.833)" 

Wpisz swojego maila - wyślemy do Ciebie najnowsze oferty pracy!


Wiadomość HTML?

Dziękujemy za zapisanie się do naszego Newslettera!
Joomla Extensions powered by Joobi

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu CONTROL & REWORK, kontrola CSL II, montaż i podmontaż komponentów,usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, usługi inżynierskie, kontrola i naprawa części, magazynowanie części do kontroli i po kontroli, transport części do klienta  [...]

Centrala CRS Polska

Control + Rework Service Sp. z o.o.
ul.Portowa 16L, lok.420; 44-102 Gliwice

tel. +48 (0) 32 330 12 50
fax: +48 (0) 32 270 74 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


obrazek

Oddziały CRS

Oddziały

System raportowy







Powitanie baner pol

Powitanie zdjęcie pol

Jeżeli poszukujecie Państwo wyjątkowego partnera, który zagwarantuje najwyższy standard jakości to właśnie CRS jest najlepszym wyborem.  [...]

Oferta baner

Oferta zdjęcie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych dla swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [...]

obrazek

agencja zatrudnienia zdjęcie

Dzięki wysokiej jakości usług liczba naszych oddziałów stale rośnie, co z kolei przekłada się na zwiększenie naszych możliwości w zakresie realizacji usług klientów. [...]

Usługi outsourcingowe baner pl

Usługi outsourcingowe zdjęcie pl

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych. [...]


Wszystkie prawa zastrzeżone | CRS Polska Sp. z o.o.  | Mapa strony