Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /modules/mod_iNowSlider/mod_iNowSlider.php on line 3
obrazek
Kontrola jakości i naprawy

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług kontroli jakości i naprawy.

obrazek
Kontrola CSL II

Wykonujemy kontrole jakości według procedury CSL II. Control Shipping Level II to usługa polegająca na 100% kontroli jakości wyrobów gotowych. Wykonywana jest w celu wyeliminowania wadliwych dostaw.

obrazek
Montaż i podmontaż, produkcja komponentów

Firma CRS oferuje usługi z zakresu montażu części i podzespołów wykonywane na własnym terenie. Przeniesienie prac montażowych i produkcyjnych to idealne rozwiązanie dla zakładu.

obrazek
Usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji

Proponujemy wsparcie przez naszą firmę poprzez wykonywanie wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych i przygotowawczych wewnątrz Państwa zakładu.

obrazek
Przestawicielstwo techniczne - Product Engineering Service

Firma CRS poza usługami kontroli jakości, zapewnia również kompleksową obsługę dostawcy na terenie zakładu klienta. Zespół przedstawicieli technicznych - rezydentów reprezentuje dostawcę i monitoruje oraz rozwiązuje bieżące problemy jakościowe i logistyczne.

obrazek
Audyty i doskonalenie procesu

Oferujemy usługę wykonania audytu i analizy możliwości doskonalenia procesu jaką możemy wykonać na terenie Państwa zakładu lub w zakładzie dostawcy.

obrazek
Usługi containment - Just in time

Oferujemy wykonanie na terenie naszych magazynów kompleksowej usługi CONTAINMENT – polegającej na kontroli części dostarczonych bezpośrednio przez dostawcę.

obrazek
Inwentaryzacja magazynów

Oferujemy Państwu usługi z zakresu inwentaryzacji stanów magazynowych. Do dyspozycji są magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Na wyposażeniu posiadamy wagi liczące.

obrazek
Outsourcing

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych.

Kariera w CRS – praca dla kontrolerów jakości

 

Agencja zatrudnieniaMapa oddziałów


ZDOBĄDŹ PIERWSZE DOŚWIADCZENIE W NOWOCZESNEJ FIRMIE

 

KONTROLER/KA JAKOŚCI

 

CRS jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości – naszą specjalnością jest rozwiązywanie zagadnień jakościowych oraz wsparcie produkcji. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

 

Oferujemy pracę polegającą na kontroli jakości produkowanych komponentów oraz czynnościach związanych z pracami produkcyjnymi. Zlecenia wykonywane są w systemie zmianowym na terenie zakładu pracy naszego Klienta. Z każdym zleceniobiorcą zawieramy kilkumiesięczną umowę zlecenie, zapewniamy atrakcyjną stawkę godzinową i comiesięczną wypłatę (opłacamy składki ZUS).

 

Nie wymagamy doświadczenia - prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe.

 

Dla wyróżniających się pracowników przewidujemy możliwość awansu.

 

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy zleceniobiorców do pracy w charakterze Kontrolera jakości w miejscowościach:

Bielsko Biała, Błonie, Częstochowa, Gliwice, Grójec, Głogów, Krosno, Polkowice, Poznań, Pruszków, Sosnowiec, Tychy, Wrocław.

 

W naszej ofercie posiadamy również oferty pracy dorywczej / dodatkowej na oddziałach: Gdańsk, Pruszków, Sady (Tarnowo Podgórne), Swarzędz oraz Września.

 

obrazek

  

Centrala - CRS Polska Sp. z o.o.

Portowa 16L, lok. 420
44-102 Gliwice


tel. 32 339 96 48 lub 735 924 008

 

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz.833)" 

Wpisz swojego maila - wyślemy do Ciebie najnowsze oferty pracy!


Wiadomość HTML?

Dziękujemy za zapisanie się do naszego Newslettera!
Joomla Extensions powered by Joobi

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu CONTROL & REWORK, kontrola CSL II, montaż i podmontaż komponentów,usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, usługi inżynierskie, kontrola i naprawa części, magazynowanie części do kontroli i po kontroli, transport części do klienta  [...]

Centrala CRS Polska

Control + Rework Service Sp. z o.o.
ul.Portowa 16L, lok.420; 44-102 Gliwice

tel. +48 (0) 32 330 12 50
fax: +48 (0) 32 270 74 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


obrazek

Oddziały CRS

Oddziały

System raportowyPowitanie baner pol

Powitanie zdjęcie pol

Jeżeli poszukujecie Państwo wyjątkowego partnera, który zagwarantuje najwyższy standard jakości to właśnie CRS jest najlepszym wyborem.  [...]

Oferta baner

Oferta zdjęcie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych dla swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [...]

obrazek

agencja zatrudnienia zdjęcie

Dzięki wysokiej jakości usług liczba naszych oddziałów stale rośnie, co z kolei przekłada się na zwiększenie naszych możliwości w zakresie realizacji usług klientów. [...]

Usługi outsourcingowe baner pl

Usługi outsourcingowe zdjęcie pl

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych. [...]


Wszystkie prawa zastrzeżone | CRS Polska Sp. z o.o.  | Mapa strony