Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /modules/mod_iNowSlider/mod_iNowSlider.php on line 3
obrazek
Kontrola jakości i naprawy

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług kontroli jakości i naprawy.

obrazek
Kontrola CSL II

Wykonujemy kontrole jakości według procedury CSL II. Control Shipping Level II to usługa polegająca na 100% kontroli jakości wyrobów gotowych. Wykonywana jest w celu wyeliminowania wadliwych dostaw.

obrazek
Montaż i podmontaż, produkcja komponentów

Firma CRS oferuje usługi z zakresu montażu części i podzespołów wykonywane na własnym terenie. Przeniesienie prac montażowych i produkcyjnych to idealne rozwiązanie dla zakładu.

obrazek
Usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji

Proponujemy wsparcie przez naszą firmę poprzez wykonywanie wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych i przygotowawczych wewnątrz Państwa zakładu.

obrazek
Przestawicielstwo techniczne - Product Engineering Service

Firma CRS poza usługami kontroli jakości, zapewnia również kompleksową obsługę dostawcy na terenie zakładu klienta. Zespół przedstawicieli technicznych - rezydentów reprezentuje dostawcę i monitoruje oraz rozwiązuje bieżące problemy jakościowe i logistyczne.

obrazek
Audyty i doskonalenie procesu

Oferujemy usługę wykonania audytu i analizy możliwości doskonalenia procesu jaką możemy wykonać na terenie Państwa zakładu lub w zakładzie dostawcy.

obrazek
Usługi containment - Just in time

Oferujemy wykonanie na terenie naszych magazynów kompleksowej usługi CONTAINMENT – polegającej na kontroli części dostarczonych bezpośrednio przez dostawcę.

obrazek
Inwentaryzacja magazynów

Oferujemy Państwu usługi z zakresu inwentaryzacji stanów magazynowych. Do dyspozycji są magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Na wyposażeniu posiadamy wagi liczące.

obrazek
Outsourcing

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych.

Wsparcie produkcji i kontrola jakości – o firmie CRS

CRS jest liderem w Polsce wśród firm świadczących usługi kontroli jakości.

Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. W branży Automotive wyróżniają nas najwyższe standardy pracy i kontrola jakości. Stawiamy na zaangażowane w wykonywane zadania oraz długofalową współpracę z klientami. 

Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający klienci.

Jedynie CRS zagwarantuje Państwu najwyższy poziom kontroli jakości.

Firma CRS powstała w 1980 roku w Bochum w Niemczech. Zdobyte uznanie producentów Automotive pozwoliło na rozwój firmy w Europie. W Polsce w 2000 roku została założona firma CRS Polska z centralą w Gliwicach. Naszą działalność rozpoczęliśmy w fabryce General Motors Manufacturing Poland.

Korzystając z doświadczeń uzyskanych na rynku europejskim zdobyliśmy pozycję lidera także w Polsce.

Naszym wyróżnikiem jest wysoka jakość świadczonych usług, dzięki której zyskaliśmy zaufanie największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych. 

Nasi stali partnerzy biznesowi to:

  • GM Polska w Gliwicach – od 2000 roku,  
  • Fiat Auto Poland w Tychach – od 2002 roku, 
  • VW Poznań – od 2005 roku, 
  • Delphi Automotive System Poland – od 2001 roku, 
  • TRW Polska – od 2004 roku,
  • Lear Coorporation – od 2004 roku,

oraz 20 różnych polskich producentów i ponad 1500 dostawców z całego świata.

Ponad 15-letnie doświadczenie pozwala nam zapewniać kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, która dopasowana jest  do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zaangażowanie, solidność i najwyższa kultura obsługi klienta to tylko niektóre z atutów wyróżniających naszą kadrę.  Zbudowaliśmy zespół ponad 1200 doświadczonych pracowników w tym około 25% pracowników etatowych. Łącząc profesjonalne podejście oraz dobrą organizację pracy skuteczne dbamy o jakość produkcji.  
Rozwinięta sieć 18 stacjonarnych oddziałów CRS w Polsce umożliwia nam szybką reakcję.

Usługi firmy CRS są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu CONTROL & REWORK, kontrola CSL II, montaż i podmontaż komponentów,usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, usługi inżynierskie, kontrola i naprawa części, magazynowanie części do kontroli i po kontroli, transport części do klienta  [...]

Centrala CRS Polska

Control + Rework Service Sp. z o.o.
ul.Portowa 16L, lok.420; 44-102 Gliwice

tel. +48 (0) 32 330 12 50
fax: +48 (0) 32 270 74 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


obrazek

Oddziały CRS

Oddziały

System raportowyPowitanie baner pol

Powitanie zdjęcie pol

Jeżeli poszukujecie Państwo wyjątkowego partnera, który zagwarantuje najwyższy standard jakości to właśnie CRS jest najlepszym wyborem.  [...]

Oferta baner

Oferta zdjęcie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych dla swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [...]

obrazek

agencja zatrudnienia zdjęcie

Dzięki wysokiej jakości usług liczba naszych oddziałów stale rośnie, co z kolei przekłada się na zwiększenie naszych możliwości w zakresie realizacji usług klientów. [...]

Usługi outsourcingowe baner pl

Usługi outsourcingowe zdjęcie pl

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych. [...]


Wszystkie prawa zastrzeżone | CRS Polska Sp. z o.o.  | Mapa strony