Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /modules/mod_iNowSlider/mod_iNowSlider.php on line 3
obrazek
Kontrola jakości i naprawy

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług kontroli jakości i naprawy.

obrazek
Kontrola CSL II

Wykonujemy kontrole jakości według procedury CSL II. Control Shipping Level II to usługa polegająca na 100% kontroli jakości wyrobów gotowych. Wykonywana jest w celu wyeliminowania wadliwych dostaw.

obrazek
Montaż i podmontaż, produkcja komponentów

Firma CRS oferuje usługi z zakresu montażu części i podzespołów wykonywane na własnym terenie. Przeniesienie prac montażowych i produkcyjnych to idealne rozwiązanie dla zakładu.

obrazek
Usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji

Proponujemy wsparcie przez naszą firmę poprzez wykonywanie wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych i przygotowawczych wewnątrz Państwa zakładu.

obrazek
Przestawicielstwo techniczne - Product Engineering Service

Firma CRS poza usługami kontroli jakości, zapewnia również kompleksową obsługę dostawcy na terenie zakładu klienta. Zespół przedstawicieli technicznych - rezydentów reprezentuje dostawcę i monitoruje oraz rozwiązuje bieżące problemy jakościowe i logistyczne.

obrazek
Audyty i doskonalenie procesu

Oferujemy usługę wykonania audytu i analizy możliwości doskonalenia procesu jaką możemy wykonać na terenie Państwa zakładu lub w zakładzie dostawcy.

obrazek
Usługi containment - Just in time

Oferujemy wykonanie na terenie naszych magazynów kompleksowej usługi CONTAINMENT – polegającej na kontroli części dostarczonych bezpośrednio przez dostawcę.

obrazek
Inwentaryzacja magazynów

Oferujemy Państwu usługi z zakresu inwentaryzacji stanów magazynowych. Do dyspozycji są magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Na wyposażeniu posiadamy wagi liczące.

obrazek
Outsourcing

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych.

Kontrolerzy jakości i inni specjaliści – nasz zespół

Stawiamy wobec siebie i całego zespołu wysokie wymagania w dążeniu do zadowolenia najbardziej wymagających klientów. Zaszczepiamy i rozwijajmy w naszych pracownikach wyjątkowy zmysł jakości. Chcemy aby nasz zespół stanowił wzór do naśladowania.

Od zawsze naszym największym kapitałem jest doświadczona kadra stałych pracowników.
Obecnie  CRS  w Polsce posiada zespół ponad 1200 doświadczonych pracowników w tym 25% pracowników etatowych.

Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani. Cechuje ich wysoka świadomość jakości i odpowiedzialności. Stale rozwijamy nasza kadrę i podnosimy jej kompetencje. Uczestniczymy w szkoleniach oraz chętnie uczymy się od naszych klientów.
Tworzymy profesjonalny zespół zorientowany na  jakość i niezawodność naszych usług.

Zatrudniamy specjalistów wykształconych w różnych kierunkach:

 • Kontrolerzy posiadający wykształcenie zawodowe lub średnie - techniczne,
 • Kontrolerzy posiadający wykształcenie z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej,
 • Mechanicy samochodowi - wykształcenie naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych,
 • Ślusarze, blacharze i spawacze,
 • Kontrolerzy z wykształceniem o kierunku metrologia i technika pomiarów,
 • Operatorzy wózków widłowych i paletowych,
 • Inżynierzy z wyższym wykształceniem technicznym

Dla zapewnienia odpowiednio przygotowanej kadry przeprowadzamy:

 • Szkolenia BHP,
 • Szkolenia Systemowe - Stosowanie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością  ISO 9001 : 2008,
 • Szkolenia zasad 5S
 • Szkolenia stanowiskowe

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu CONTROL & REWORK, kontrola CSL II, montaż i podmontaż komponentów,usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, usługi inżynierskie, kontrola i naprawa części, magazynowanie części do kontroli i po kontroli, transport części do klienta  [...]

Centrala CRS Polska

Control + Rework Service Sp. z o.o.
ul.Portowa 16L, lok.420; 44-102 Gliwice

tel. +48 (0) 32 330 12 50
fax: +48 (0) 32 270 74 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


obrazek

Oddziały CRS

Oddziały

System raportowyPowitanie baner pol

Powitanie zdjęcie pol

Jeżeli poszukujecie Państwo wyjątkowego partnera, który zagwarantuje najwyższy standard jakości to właśnie CRS jest najlepszym wyborem.  [...]

Oferta baner

Oferta zdjęcie

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych dla swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [...]

obrazek

agencja zatrudnienia zdjęcie

Dzięki wysokiej jakości usług liczba naszych oddziałów stale rośnie, co z kolei przekłada się na zwiększenie naszych możliwości w zakresie realizacji usług klientów. [...]

Usługi outsourcingowe baner pl

Usługi outsourcingowe zdjęcie pl

Korzystanie z naszych usług umożliwia dostosowanie się do wahań sezonowych i lepsze wykorzystanie potencjału czasu i powierzchni produkcyjnych. [...]


Wszystkie prawa zastrzeżone | CRS Polska Sp. z o.o.  | Mapa strony